NYC MYSTERY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NYC, a city that never sleeps...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aurelia da arar ~

+4
Mégane Boyard
Jeanne Boucher
D. Joseph McBriant
Aurelia R. Creté
8 posters
YazarMesaj
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Lakap : Elia

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:05 pm

Nasıl birisi bu kız ?

Aurelia , küçükken gereğinden fazla şımartılmıştır bu yüzden elindekilerle hava atmayı sever. Kendini diğer insanlardan üstün görür.Biraz kibirlidir. Genelde soğukkanlıdır. Sadece arkadaşlarına karşı her zaman sıcakkanlıdır. Insanları kolayca tanıyamaz. Ön yargıyla bakar. Fakat arkadaşları için durum farklıdır. Onlara her zaman iyi davranr. Arkadaş seçerken karşısındakinin statüsü onun için çok önemlidir. Dersleri pek takmaz. Her dakika eğlenmek isteyen bir tiptir. Belalıdır. Yıl boyunca yapmadığı yaramazlık kalmaz. Ailesi ve yakın arkadaşları onun için çok önemlidir. Hırslıdır. Güçlü bir yapıya sahiptir. Kimse onu kolay kolay rezil edemez, ağlatamaz. Kin tutar. Kendisine yapılan yanlışı asla unutmaz. Yalan atmayı çok iyi becerir. Gerçek aşka inanır. Zamanı geldiğinde kendisine geleceğini düşünür. Ufak bir olayda hemen sinirlenir ve karşısındakini suçlar, onun zayıf yanlarını eleştirir. Dans etmeyi ve müzik dinlemeyi çok sever. 5 yaşından beri keman çalmaktadır. Değişik orkestralarda görev almıştır. Alışveriş yapmayı çok sever, kaliteli markalar giyer.

Aradıkları :

* Tabi ki, her zaman onun yanında olacak bir partner.
* Yakın arkadaşlar.
- Lynna Schoreder ( En yakın arkadaşım o. BFF yani, kardeşlikten öte. Onu çok seviyorum. Hayatımda, bir daha böyle bir dost bulamayacağımı biliyorum. Çok güzel bir kız. Güzelliği, Alman aksanıyla birleşince çok şeker oluyor. Hep yanımda ol canım arkadaşım ! )
- D. Joseph McBriant ( Hem onun yakın arkadaşıyım, hem de büyük bir fanı. Sesine gerçekten hayranım ve yakın arkadaşım olduğundan dolayı konser biletleri de bedavaya geliyor. Hem de VİP. Daha ne isteyebilirim ? Seviyorum seni Jo ! )
- Arianna Bennet ( Ben onu çok severim ki. Hep böyle üçlü takılırız. Anna ben ve Lynna. Anna; gerçekten iyi kalpli bir kız ve yardımsever. Duru bir güzelliğe sahip ve ben onu da Lynna gibi çok seviyorum !)

* Arkadaş çevresi. Ne çok uzaklar ne de yakın. Sadece gezip, tozmak için.
* Düşmanlar
- Jeanne Boucher ( Bu kızla sanal alemden tanışıyorum ve nasıl bir hobisi de olduğunu biliyorum. Hatta meslek. Hacker olduğunan dolayı, ondan nefret ediyorum ve benim de hesaplarımı kıracağı günün gelmesinden korkuyorum. )
* Tanıdıklar
- Joyce Payne (Onunla ailelerimiz aracılığıyla tanışıyoruz. Çok iyi, şeker bir kız. Ayrıca Nobel Ödüllü yazar. )
* Akrabalar (Yakın, uzak fark etmez.)
- Mégane Boyard ( Kendisi en sevdiğim kuzenlerim arasında. Brown I. sınıfta ve çok çalışkan. Ben de ya Brown'u ya da Yale'yi kazanmak istiyorum ve onu örnek alıyorum. Arada buluşur, sohbet ederiz. Alışverişe çıkarız, eğleniriz. )
- Esta Lilith Vondecart ( Onunla, uzaktan akrabayız. Genelde akrabalarını pek sevmeyen birisi fakat benim yerim onda ayrı. Abla-kardeş gibiyiz. İyi anlaşırız. Ayrıca onun çektiği fotoğraflara da göz atmayı çok severim. Mesleğini profesyonelce yapan sayılı insanlardan . )
* Eski sevgililer, platonikler.

- Özel kurgulara da açığım tabi ki. ^^

En son Aurelia R. Creté tarafından Ptsi Tem. 25, 2011 4:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
D. Joseph McBriant
Dünyaca Tanınmış Şarkıcı
Dünyaca Tanınmış Şarkıcı
D. Joseph McBriant

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:13 pm

Biz tanışıyor olabiliriz mesela? Hayranım falan ol asdasfafs. Sonra böyle konuşmalar falan, yakın hissederim kendime, gücenirim sana. telefon numaramı veririm falan. Öyle yani. Arkadaş anlamında. Konser biletmeri hediye ederim. VİP falan.
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:14 pm

Ekliyorum ^^
Jeanne Boucher
Hacker
Hacker
Jeanne Boucher

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:17 pm

Düşmanın olabileceğimi düşündüm. İnsanların kalbini kolay kıran birisini Sanal Dünya'da barındırmam. Very Happy
http://sliwer.tumblr.com
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 2:19 pm

Tamam Very Happy Ekliyorum, Ceren ^^
Mégane Boyard
Brown I. Sınıf
 Brown I. Sınıf
Mégane Boyard

Lakap : Méggy

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 5:20 pm

Kuzen olabilirler bence? Smile
http://cosanostra.turkforumpro.com
Reanne Payne
Dartmouth I. Sınıf
Dartmouth I. Sınıf
Reanne Payne

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 5:20 pm

BFF , of course
-Ama Lynna =D
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 5:32 pm

Ekliyorum ikinizi de ^^
Esta Lilith Vondecart
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Esta Lilith Vondecart

Lakap : Ess. Joyce için Estapitipiti.

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 6:10 pm

Uzaktan akraba falan olabilirler. Ess akrabalarını falan pek sevmez ama işte seninle takılır bir tek falan. Böyle aranız iyidir, abla-kardeş gibi falan Very Happy Ya da bilmiyorum öyle Very Happy
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 6:12 pm

Tamam, uzaktan akrabaya ekliyorum. Kurgu dediğin gibi Smile
Arianna Bennet
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Arianna Bennet

Lakap : Anna

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 8:21 pm

* Yakın arkadaşlar.

Ben ben ben:D Lynna, sen ve ben böle üçlü gibi olur hem iyi olur yaa:D Yakın arkadaş olsunlarrr:D
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 8:39 pm

Tamam ekledim Deryoş Very Happy
Blessing Ivalyn
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Blessing Ivalyn

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:01 pm

Ihmm senin karakterin benimkine uymuyor ve tamamen zıtlar. Bu yüzden düşman olmalıyız. BUna göre bir kurgu da ayarlayabiliriz.
Aurelia R. Creté
Bronx High IV. Sınıf
Bronx High IV. Sınıf
Aurelia R. Creté

Aurelia da arar ~ Empty
MesajKonu: Geri: Aurelia da arar ~   Aurelia da arar ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 10:50 am

Ekliyorum ^^

Aurelia da arar ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aurelia's BB.